develop own website
Mobirise

M i n d L i g h t   Mindfulness  Okulu


MindLight, mindfulness temelli programları uluslararası kalitede, seküler olarak ve köklerine sadık kalarak sunan bir okuldur. 

MindLight, 8 haftalık mindfulness temelli meditasyon ve eğitmenlik programları, insani sorumluluk projeleri ve “Farkındalık ve Şefkat Topluluğu” altında faaliyet gösteriyoruz.

MindLight ekibi olarak, mindfulness temelli eğitim programları sunmanın yanında, sivil toplum kuruluşlarıyla çalışarak Türkiye’de mindfulness uygulamalarıyla varlıklararası bağlantıyı güçlendirmek için çalışıyoruz.

Köklerini Zen ustası Thich Nhat Hanh’dan alan “Engaged Buddhism” yaklaşımı ışığında, meditasyon pratiği ve mindfulness öğretilerinden elde edilen içgörüleri,  insani sorumluluk çalışmalarıyla toplumsal acı ve adaletsizlik durumlarına uygulamanın yollarını arıyoruz. 

Birey ve toplumun bilinçlenmesi, refahı ve sağlığı için mindfulness uygulamalarını çok kıymetli bir araç olarak görüyoruz. Kapsayıcı, duyarlı, bütünsel, sürdürülebilir, paylaşımcı, etik değerleri gözeten bir anlayışla BAŞKA BİR BİLİNÇ MÜMKÜN diyerek yola çıkıyoruz. 


Ekibimizi tanımak için tıklayın.

Yetkili eğitmenler listemizi görmek için tıklayın

Yol Haritası Rehberi ile yolunuzu çizin.© MindLight
info@mindlight.com.tr